İnstagram
Instagram
Telefon
WhatsApp
Fermina Mobilya - TEMİZSOY MOBİLYA VE DEKORASYON İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

txt10

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

+90546 698 38 00

E-Posta

info@fermina.com.tr

Adres

Fabrika Adres Organize sanayi bölgesi 24. Cad. No:86 Hacılar/ Kayseri Showroom Kumsmall Showroom Oymaağaç Mah. 5062 Cad. No: 44 (Erciyes Kapı)

Hakkımızda

Hakkımızda
Mobilya sektöründe 1986 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, 2004 yılından bugüne Organize Sanayi Bölgesindeki, 20.000 m2 lik fabrika sahasında 200 civarinda çalışan personeli , yurt içinde 200 civari satış noktası yurtdışında 33 ülkede 150 civarı satış noktası ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin gururu içerisinde olup portföyümüzü daha çok genişletmenin çabası ve mücadelesi içerisindeyiz.
 
Kalite ve sağlamlık misyonunda, güven ve ürün takip vizyonunda her geçen gün yatırımlarını artıran firmamız; Koltuk, Kanepe, Oturma Grupları ve etkin Ar-Ge çalışmalarıyla modern çizgide günümüz gereksinimlerini karşılamak, bugün ve gelecek için insanlığa en ergonomik tasarımlar sunmak için gayret göstermektedir. “Size Özel Mobilya” sloganı ile hizmet etmekten gurur duyan profesyonel kadromuz, aydınlık bir geleceğe doğru, hızlı ve emin adımlarla yürümeye, değerli müşterilerimiz ile beraber devam edecektir.
 
Fermina mobilya olarak Yılların deneyimi ile maksimum konfora nasıl ulaşılabileceğini çok iyi biliyor bu nedenle en iyi malzemeleri ve usta elleri sizinle buluşturuyoruz.
 
 Saygılarımızla…